Hobi & Eğlence

2020’nin En İyi Korku Filmlerini Sizler İçin Hazırladık

Film izlemeye karar veren kişilerin en çok zorlandığı durum; hangi filmi izlemeliyim ya da en iyi korku filmi hangisi gibi buna benzer sorulardır. Bu konuyu sizler için araştırdık ve 2020’nin en iyi korku filmleri ve mutlaka izlenmesi gerekenleri bu yazımızda derledik. Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi korku filmleri listesi ve en çok izlenen korku filmleri..

2020’nin En İyi Korku Filmleri

  1. Underwater – Derin Sular
Underwater - Derin Sular Filmi
Underwater – Derin Sular Filmi

Denizaltı ekibinde görevli olan kişilerin çalışmaları, suyun altında yer alan bir laboratuvar içerisinde gerçekleşmektedir. Şiddetli bir depremin ortaya çıkması ile birlikte suyun altında mahsur kalan çalışanlar, ölüm kalım savaşı vermeye başlayacaktır. Buradan sağ çıkmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmak zorunda olduklarını biliyorlar. Yönetmen koltuğunda William Eubank’ın oturduğunu, başrolde ise; T.J. Miller, Kristen Stewart ve Jessica Henwick yer aldığını söylemek gerek.

  1. Horse Girl
Horse Girl, Alison Brie and Debby Ryan
Horse Girl, Alison Brie and Debby Ryan

Korku ve gerilim filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken türden bir yapıt.. Başrol oyuncusu Sarah, çekingen yapısı ile sade ve sıradan bir yaşam sürmektedir. Son dönemlerde görmüş olduğu rüyalardan dolayı zor zamanlar geçirmeye başlamış ve ne yapacağını bilememektedir. Her ne kadar bu rüyalardan kurtulmaya çalışsa da; bunun mümkün olmayacağını ve içinde bulunduğu durumun gerçek olduğunu görecektir. Geçmiş ile olan bağlantısını çözdüğünde, her şey aydınlanmış olacaktır.

  1. The Hunt
The Hunt Filmi
The Hunt Filmi

The Hunt filminin konusu; daha birbirlerini hiç görmemiş ve birbirlerini daha önce hiç tanımayan 12 kişi, bilmedikleri bir yerde uyanırlar. Geldikleri bu yere nasıl geldiklerine dair en ufak bir fikirleri yoktur. Korkunç bir oyunun içerisinde olduklarını anlamaları uzun sürmeyecektir. Gerilim ve korku filmi severlerin mutlaka izlemesi gereken filmlerden biridir.

  1. The Invisible Man – Görünmez Adam
The Invisible Man - Görünmez Adam Filmi
The Invisible Man – Görünmez Adam Filmi

Başrol oyuncumuz olan Cecilia Kass, genç ve güzel bir kızdır. İlişki yaşamış olduğu kişi; bilim insanı ve bunun yanı sıra oldukça varlıklı birisidir. Cecilia, sevgilisinden görmüş olduğu şiddetten bir an önce kurtulmak ister ve bir kaçış planı düzenler. Kaçmayı başarır ancak bir süre sonra sevgilisinin intihar ettiğini ve kendisine büyük bir servetin kaldığını öğrenir. İlk başlarda bunun bir oyun olduğunu düşünüyor olsa da; daha sonra içerisinde bulunacağı duruma kendisi bile inanamayacaktır.

İyi seyirler…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu