Güzellik ve Bakım

2021 En Şık Topuklu Ayakkabı Modelleri

Hem klasik, hem d spor şıklığın tamamlayıcısı olan topuklu ayakkabılar bu yıl da raflardaki yerlerini çoktan aldı. Kadınların vazgeçilmez tutkusu olan ve en özel günlerin mimarı olan bu ayakkabılar d abu yıl farklı çizgi ve modeller görmeye hazırlanmalıyız. Zira bu yıl bizleri çok daha renkli ve cesur topuklu ayakkabı modelleri bekliyor.

Kalın Topuklar Trend Oluyor

Bir zamanla damga vuran kalın topuklu ayakkabı modelleri 2021 yılında yeniden sevenleri ile buluşuyor. Daha çok bej, siyah ve kahve tonlarda göreceğimiz bu ayakkabılar rahat şıklıktan yana olan hanımların vazgeçilmezi olacağa benziyor. Özellikle de stiletto tarzında hazırlanan ve kalın topuk ile hareketlendirilen tokalı topuklu ayakkabılar her yaştan kadının ilgisini çekmeye başladı bile.

Dolgu Topuk Rahatlığı Devam Ediyor

Hemen her dönem mutlaka ayakkabı modasında yer edinmeyi başaran bir diğer topuklu ayakkabı modeli olan dolgu topuklar bu yıl da raflardaki yerini aldı. Özellikle de hasırdan hazırlanan bu ayakkabılar için önemli ayakkabı markaları kolları sıvadı. Bahar ve az aylarında sıkça göreceğimiz bu ayakkabılar daha çok spor şıklıkta yer bulsa da, özel günlerde hem rahat, hem de şık olmak isteyenlerinde tercihleri arasında yer alıyor.

Taş Detaylar İle Işıl Işık

Bu yıl hemen her topuklu ayakkabı modelinde göreceğimiz bir diğer ayrıntı ise taşlar. Taşlar ile bezeli kısa, uzun, ince ya da kalın topuklu ayakkabılar bu yılın en trend parçası olmaya hazırlanıyor. Üstelik değerli taşlar kullanarak trendi arşa çıkaran markalar daha şimdiden siparişlerini tamamladı bile. Genellikle abiye şıklık için hazırlansalar da klasik bir pantolon ya da kot ile de mükemmel bir kombin oluşturulabiliyor.

Şeffaf Topuklar Büyülüyor

Aslında 2020 yılında ortaya çıkan şeffaf topuklu ayakkabı modelleri bu yıla da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Bu ayakkabıların en önemli özelliği ise tam bir kurtarıcı parça olmaları. İster özel bir günde, ister sıradan bir kısa gezide tercih edin, kıyafetinizin altında parlayan bu ayakkabılar sayesinde günü kurtarabilirsiniz. Üstelik bu ayakkabı modelleri oldukça ulaşılabilir fiyatlar ile alıcılarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu