Hobi & Eğlence

2021 Yılında Çıkan Yabancı Diziler

2021 Yılında Çıkan Yabancı Diziler Hangileri?

Kovid-19 sebebiyle evde kalmak zorunda olduğumuz şu günlerde yabancı dizi izleyerek güzel vakit geçirmek ister misiniz? O halde, 2021 yılında çıkan yepyeni dizileri bulabileceğiniz listemize göz atmalısınız.

2021 Yılında Çıkan Yabancı Diziler

The Falcon and The Winter Soldier
The Falcon and The Winter Soldier
  • The Falcon and The Winter Soldier: Marvel evrenine hayransanız bu dizi tam size göre! 19 Mart tarihinde ilk bölümüyle ekranlara gelen diziyi Disney + sayesinde izleyebilirsiniz. Dizinin altı bölümlük ilk sezonunda Avengers: Endgame’in son anlarında bir araya gelen Falcon ve Winter Soldier ikilisinin dönüşü anlatılıyor. İkilinin ne kadar yetenekli ve sabırlı olacağının ölçüleceği yepyeni bir dünya onları bekliyor. Her bir dakikası aksiyon dolu bu diziyi mutlaka listenize eklemelisiniz.
Country Comfort
Country Comfort
  • Country Comfort: Netflix ekranlarında 19 Mart tarihinde başlayan bu dizi; bilhassa komedi hayranları için ideal! Country şarkıcısının kariyerinde ilerleyememesinin ardından çocuk bakıcılığı yapmak zorunda kalışının esprili bir dille anlatıldığı bu dizinin her bir dakikası eğlenceli detaylar barındırıyor.
Sky Rojo
Sky Rojo

  • Sky Rojo: La Casa de Papel dizisinin yaratıcılarından birisinin yepyeni projesi olan bu dizi; gerilim ve macera sevenler için en iyi seçeneklerden birisi! Bir gece kulübünde çalışan üç kadının günün birinde patronlarından kaçmak istemesi ve sonrasında başlarına gelen olaylar dizide anlatılıyor.
Gerçek Aşk
Gerçek Aşk
  • Gerçek Aşk: Dram, gerilim ve bilimkurgu öğelerini aynı anda içeren bir dizi arıyorsanız size ısrarla Gerçek Aşk’ı tavsiye ediyoruz. Bu dizide birçok kişinin hayali olan bir konu işleniyor. İnsanların DNA’larının en çok uyuştuğu kişilerle sevgili olması konu ediniliyor. Basit bir DNA testi ile insanların aşk hayatlarında hayal kırıklığı yaşamasının önüne geçiliyor.
Debris
Debris
  • Debris: NBC ekranlarında 1 Mart 2021 tarihinde ekranlara gelen dizinin bilimkurgu sevenler için en iyi tercihlerden birisi olacağını söylemeliyiz. Bilhassa Fringe ve X-Files gibi halen daha konuşulan dizileri seviyorsanız bu diziyi de benzer konusundan dolayı izleyebilirsiniz. İnsanlar üzerinde birtakım etkileri olan bir uzay aracını araştırmak adına iki ajanın işe koyulması anlatılıyor.
2021 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
2021 Yılında Çıkan Yabancı Diziler
  • Bloodlands: İntihar notuyla terk edilmiş bir arabanın aslında bir suikastçinin planı olup olmadığını anlatan harika bir suç dram dizisi!

Evde kaldığımız bu günlerde önerdiğimiz dizileri izleyebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. İyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu