Hobi & Eğlence

2021 Yılında Yayınlanacak Yaz Dizileri

2021 kış sezonunun sona ermesiyle birlikte yazın yayınlanacak yaz dizileri yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Sezon boyunca yayınlanan dizilerin sezon finali yapması sonucu boş kalan kanallar, o dizilerin yerlerini romantik komedi türündeki yaz dizileri ile doldurmaktadır. İşte 2021 yılında yayınlanacak yaz dizileri;

2021 Yılında Yayınlanacak Yaz Dizileri

Her sene olduğu gibi bu sene de yaz aylarında birbirinden farklı romantik komedi dizileri yayınlanacak. Kış dönemi dizilerine göre daha çerezlik olan bu diziler her sene daha çok seyirci çekmektedir. İşte 2021 yılında yayınlanacağı açıklanan yaz dizileri;

Aşkın Tarifi l Kanal D

NTC Medya tarafından yapılacak Aşkın Tarifi dizisi yaz aylarında Kanal D ekranlarında oynayacak. Çalışmaları çoktan başlayan dizinin başrolünde Kadir Doğulu yer alıyor. Kadir Doğulu dizide Gaziantepli ve Fransız mutfağında usta olan bir karakteri canlandıracak. Senaryosu Doruk Erengül ve Leyla Oter tarafından yazılan Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Koloş oturuyor.

Camtavanlar l Show TV

OJO Pictures imzalı Camtavanlar dizisi Show TV’de yayınlanacak. Başrolünde Kubilay Aka ve Bensu Soral’ın yer aldığı dizide bir restoran sahibi ile genç bir kadının aşk hikayesi anlatılacak. Senaryosu “Aşk 101” ve “Ufak Tefek Cinayetler” dizilerinden tanınan Meriç Acemi tarafından yazılıyor. Dizide, Kubilay Aka restoran sahibi Cem karakterine, Bensu Soral ise Leyla karaktine hayat verecek.

2021-yaz-dizileri
2021 Yaz dizileri

Kazara Aşk l Star TV

Kolba Film tarafından hazırlanan Kazara Aşk dizisi Star TV’de yayınlanacak. Dizide bir kaza sonucu tanıştıktan sonra aşık olan iki gencin hikayesi komik bir dille anlatılacak. Kazara Aşk dizisinin başrollerinde ise Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler yer alıyor.

Baht Zamanı l Kanal D

Yine Kanal D’de yayınlanan Afili Aşk dizisinin yapımcılarının yeni dizisi Baht Zamanı, Kanal D’de yayınlanacak. ARC Film’in hazırlıklarına başladığı dizide başroller henüz belli değil. Alp Navruz ve Birand Tunca’ya teklif gönderildiği fakat iki oyuncunun da reddettiği konuşuluyor. Dizinin konusu da henüz belli değil.

Kalp Yarası l ATV

Süreç Film’in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin kadrosunda Zehra Yılmaz ve Merve Çağıran yer alıyor. Tomris Giritlioğlu’nun hikayesinden uyarlanan dizi Mahir Erol ve Sema Erol tarafından kaleme alınıyor.

Bu dizilerin yanı sıra kış sezonunda yayınlanan Sen Çal Kapımı, Kırmızı Kamyon ve Menajerimi Ara dizileri de yazın yayınlanmaya devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu