Hayata Dair

Akıncı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

İlk tanıtım fragmanı ile beraber büyük beğeni toplayan Akıncı, daha şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Akıncı dizisinin yapım aşamaları NTC medya üstlenmektedir. Bununla beraber yönetmen koltuğunda da Veli Çelik’in oturmakta olduğu bir Türk süper kahramanının anlatan aksiyon dizisidir. Akıncı dizisi adını Osmanlı zamanındaki kahraman akıncılardan almaktadır.

Osmanlı İmparatorluğunun esintilerini barındırarak günümüz şartlarının modern bir kahraman hikayesi şeklinde olan Akıncı, hayran kitlesini oluşturmaya başladı. Akıncı dizisinin başrollerini Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Dizinin çekimleri ise İstanbul’un tarihi mekanlarında ve diziye uygun olan platformlarda yapıldı. Yakın ATV kanalında yerini alacak Akıncı dizisini gelin hep beraber daha yakından tanıyalım.

Akıncı Dizisinin Konusu

Akıncı dizisinin konusu, daha çok genç yaşlarda olan Fatih isimli bir gencin yaşına rağmen başına gelen heyecanlı olayları anlatmaktadır. Yakışıklı ve genç Fatih, aşka asla inanmayan bir kahraman olarak dizide yer almaktadır. Güzel bir kızla tanışması Fatih’in bu inanmama tavrını değiştirecektir. Aşk işin içine girdiği zaman olay örgüsü farklı bir hal almaya başlıyor. Fatih süper kahramanlık hikayesini genç yaşta olmasına rağmen köklü bir geçmişinden almaktadır. 

Akıncı dizisinin başrolü Fatih, İstanbul’u korumayı ve güvende tutmayı sağlama görevindedir. Günümüzde televizyonda yer alan dizilerin konularından farklı bir konuya sahip olan Akıncı dizisi aksiyon ve aşk temalıdır. Aksiyon ve aşkın doruklara kadar yer aldığı bir süper kahraman dizisi de denilebilir.

Yeni tipte kahramanlıkların ve aşkın ön planda çıkarıldığı dizinin tanıtım filmi yayınlanmış durumda. Tanıtım filmine göre dizi heyecanlı bir temaya sahip olacak. 

Akıncı Dizisi

Akıncı Dizisi Oyuncuları

Akıncı dizisinin başrolünde hayran kitlesi oldukça fazla olan ve pek çok başarılı işe imza atmış olan Şükrü Özyıldız bulunuyor. Şükrü Özyıldız’a eşlik eden diğer bir başarılı kadın başrol oyuncusu ise Büşra Develi’dir. Akıncı dizisinin oyuncuları içerisinde Yıldıray Şahinler, Yılmaz Bayraktar, Berrak Kuş ve Deren Talu tarzında başarı oyuncular yer almaktadır. 

Şükrü Özyıldız ( Fatih )

Akıncı dizisinin başrolünde Fatih karakteri bulunmaktadır. Fatih karakterine Şükrü Özyıldız can vermektedir. Türk kahramanlık dizilerinden bir yenisi daha kısa süre içerisinde Fatih karakterinin İstanbul’u korumasıyla canlanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu