Güzellik ve Bakım

Aşk Alevi Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Aşk alevi saç rengi nasıl yapılır? Kadınlar için saçlarının rengi ve şekli, saçın bakımı açısından çok önemlidir. Her zaman güzel, tenine uyumlu ve yüzü canlı gösterecek saçlar ile saç boyası kullanmak tercih sebebidir. Taze bir cildin yolu, canlı saçlardan geçmektedir. Aşk alevi saç rengi, kızıl saç renginin en güzel tonlarından biridir. Oldukça iddialı ve cildi canlı gösterebilecek olan bu saç rengi ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz .

Beyaz tenli kadınların ciltlerine “cuk oturdu” tabirinin kullanılacağı oldukça yakışan bir renktir. Bununla beraber soğuk alt tona sahip olan tüm kadınlara da çok yakışan bir saç rengidir. Aşk alevi saç rengi, çok koyu tonlardaki saçlarda istenen tonu tutmayabilir. Bunun sebebi saç renginizin koyu olmasından dolayıdır. Düzenli olarak aynı ölçü ile saçları boyayarak zamanla istenilen saç rengi tutturulabilir.

Aşk Alevi
Aşk Alevi Saç Rengi Nasıl Yapılır?

Aşk Alevi Saç renginin saçlardan akmaması için bazı periyodik bakımlara ihtiyacı vardır.

• Çok sıcak suyla saçları yıkamamak,
• Saç boyasına özel şampuanlar seçmek,
• Mutlaka saç kremi kullanmak,
• Saçları aşırı derecede ısıya maruz kalacak şekilde fön yada düzleştirici kullanmamak gibi…

Bu konulara dikkat edildiği taktirde saç renginizi sağlıklı şekilde uzun süre rengi atmadan kullanmak mümkün olacaktır.

Güzel Kızıl Aşk Alevi Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Bu güzel saç rengini elde etmek için önce cilt renginize uygun olan tonu bulmalısınız. Beyaz tenli bayanlara çok yakışan bir renk olsa da yoğun kızıl tonu ile buğday tenli ve esmer tenli bayanlarda güzel durduğunu göreceksiniz. Bunun için yapmanız gereken en doğru adım doğru tonu yakalamaktan geçmektedir.

Aşk Alevi Rengi
Aşk Alevi Rengi Nasıl Yapılır?

Aşk Alevi Saç Renginin Numarası Nedir?

Herhangi bir açıcı kullanmadan yalnız 66.46 numara renk boya ile saçlarınızı boyamanız size istenilen tonu verecektir. Eğer istediğiniz saç renginden daha açık bir ton elde etmek istiyorsanız, öncesinde saçlarınızın tonunu biraz açmanız yeterlidir. Koyu ve kıvamlı bir aşk alevi saç rengi istiyorsanız, tek yapmanız gereken aldığınız boyanın üzerindekileri harfiyen yerine getirmek olacaktır. Unutulmaması gereken noktayı hatırlatmakta fayda var. Saç renginizin tonunun kalıcı olması ve akmaması için bakımlarını ihmal etmeyin. Sıcak sudan ve sıcak kurutucu aletlerden, düzleştiricilerden uzak durun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu