Hayata Dair

Avlu Dizisi Alp Kimdir?

Avlu dizisinin yakışıklı ve usta oyuncusu Alp kimdir? Dizi içerisinde Kudret’in oğlu olan ve Ecem’i öldürmesiyle büyük bir yankı uyandıran Alp adlı oyuncunun gerçek ismi Deniz Can Aktaş’tır. Usta ve yakışıklı olarak bildiğimiz ve kendisine verilen rolü izlemekten keyif aldığımız Deniz Can Aktaş’ın yani Avlu Dizisinin oyuncusu Alp’in kim olduğuyla alakalı olarak bazı bilgileri siz ziyaretçilerimiz ile paylaşma kararı aldık. İşte sizlere; ‘’Avlu Dizisi Alp hakkında gerçek ve doğru bilgiler’’.

Deniz Can Aktaş hakkında bilgilerin derlenmesi.

Deniz Can Aktaş Kimdir?

Avlu dizisine 2. Bölümde dahil olan ve dahil olduktan sonra müthiş oyunculuğa bürünen, kendisine verilen rolü büyük bir ustalık ile gerçekleştiren Deniz Can Aktaş, 2. Bölümden bu yana izleyicilerini nefes nefese bırakıyor. Dizi içerisinde Deniz Can Aktaş, para ve ganimet içerisinde doğan bir çocuk olarak tanıtılmıştır. Fakat kendi yaşıtlarıyla ilgilenmeyen ve kendisinden büyük kişilerle ilgilenen Deniz Can Aktaş, 1992 doğumludur ve İstanbul’da doğmuştur. Aslen Kastamonu’lu olan başarılı oyuncu, 28 Temmuz günü doğmuştur ve burç olarak Aslan burcuna sahiptir. Yakışıklı oyuncunun eğitimini Piri Reis Üniversitesi’nin Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği bölümünde aldığını bilmekteyiz. Aşırı yakışıklı ve göz büyüleyen bir karizması olan Deniz Can Aktaş daha öncesinde Best Model Of 2014’te Türkiye finalistleri arasında yer almıştır. İlk oynadığı dizi ise 2015 yılında yayına başlayan ve o zamanların çok popüler dizisi olan Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir. Bu dizinin içerisinde Deniz bey, Seçkin isimli karakteri canlandırmıştır. 27 yaşında olan başarılı oyuncunun şu anda oynadığı dizi Menajerimi Ara dizisidir ve ilerleyen günlerde yine bir çok proje ile karşımıza çıkması beklenmektedir.

Daha öncesinde oynamış olduğu Avlu, Neredesin Birader, Hayat Bazen Tatlıdır, Tatlı Küçük Yalancılar gibi diziler kendisine büyük anlamda profesyonellik katmıştır. Her dizide ayrı bir hayranlıkla izlenilen ve rollerini çok iyi bir şekilde taşıyan, üstlenen Deniz bey’in yeni projelerle yakında karşımıza çıkacağı ve bu projelerde büyük ses getirmesi beklenmektedir. Başarılı ve yakışıklı oyuncuyu daha bir çok projede görmek istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu