Hayata Dair

Aynaz Deedra Kimdir?

Aynaz Deedra: Gerçek adı Deedra Aynaz Özlen Özkaşkçı’dır. 14 Ağustos tarihli olan aslen Ankaralı güzel bir sunucudur. Ayrıca Akare Giyim’in kurucu ortaklarından biridir.

Aynaz Deedra Kimdir?

Aynaz Deedra, beIN İZ kanalı üzerinde ‘’ Kesişen Kültürler ‘’ programında sunuculuk yapmaktadır. Aynaz Deedra sunuculuğunun yanı sıra yazardır. Oldukça iyi ve sağlam bir özgeçmişe sahiptir. Hayat enerjisi sesine yansıyan, oldukça çekici bir kadındır.

Aynaz Deedra Gerçek İsmi Nedir?

Aynaz Deedra’nın gerçek ve tam adı Deedra Aynaz Özlen Özkaşıkçı’dır. beIN İZ kanalını sürekli takip eden kişiler güzel sunucuyu yakından tanımaktadır.

Aynaz Deedra Nereli?

Aynaz Deedra, memleketi aslan Başkent olan Ankara ilidir.

Aynaz Deedra Kaç Yaşındadır?

Aynaz Deedra 14 Temmuz tarihinde doğmuştur. Ancak doğum tarihinin netliği bulunmamaktadır. 30’lu yaşların sonlarında ve ayrıca 40’lı yaşların baş taraflarında olduğu tahmin edilmektedir. 

Aynaz Deedra Burcu Nedir?

Oldukça duygusal bir kişiliği bulunan güzel yazar ve sunucunun burcu Yengeç’tir. Ayrıntılara oldukça önem verdiğinden dolayı işinde de gayet başarılıdır. Sıcakkanlı, neşeli ve yardımsever olması Aynaz Deedra’nın tam olarak bir yengeç burcu olduğunun kanıtıdır.

Aynaz hakkında bilgi

Aynaz Deedra Hangi Üniversiteden Mezun Olmuştur?

Amerika’da yer alan Florida Merkez Üniversitesi’nde 2 farklı bölümün eğitimini tamamlamıştır. Bunlar: “İşletme Yönetim ile Pazarlama” ve “Psikoloji” olarak belirtilmiştir.

Aynaz Deedra Ne İş Yapmaktadır?

Aynaz Deedra, Akare iç giyim şirketinin kurucu ortakları arasında yer almaktadır. Ankara iç giyim şirketinde birbirinden zevkli İtalyan markalarını Türk pazarına katmıştır. 

Bilkent Üniversitesi üzerinde “Anglo Amerikan Kültürleri ve Örgütsel Davranış” dersleri vermiştir. Birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Aynaz Deedra, ülkemiz açısından birçok pazarlama alanında aktif olarak görev almıştır. Günümüzde “Kesişen Kültürler” programının sunuculuğu görevini üstlenmektedir.

Aynaz Deedra’nın Eşi Kimdir?

Kesişen Kültürler programının sunuculuğunu yapan Aynaz Deedra, Emek Un Firmasının kurucu ortaklarından biri olan Ali İhsan Özkaşıkçı ile evlidir. Aynaz Deedra’nın bu evliliğinden biri kız biri erkek olmak üzere 2 tane de çocuğu bulunmaktadır.

Aynaz Deedra Kilosu ve Boyu

Aynaz Deedra, çekici vücut hatlarına sahip güzel bir kadındır. Boyu 1.74 uzunluğunda ve kilosu da 62 kg’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu