Hayata Dair

Camdaki Kız Dizisinin Konusu Nedir? Kanal D’den Yepyeni Bir Dizi!

Camdaki Kız Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Camdaki Kız dizisinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? Dizi Ne zaman yayınlanıyor? İşte kanal D’nin merak edilen yeni dizisi hakkında bilgiler…

Camdaki Kız Dizisinin Konusu Nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu bu sene televizyona damgasını vurdu. Psikoloji alanında yazmış olduğu kitaplarla adından söz ettiren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından dizi olan 3.yapım da geliyor. Bu sene bilindiği üzere reytinglerde hem Kırmızı Oda hem Masumlar Apartmanı yayınlandıkları günler zirveyi kimseye bırakmıyor. 3.dizi olarak da Camdaki Kız geliyor. Camdaki Kız dizisinin konusu da oldukça ilgi çekici gözüküyor. Dizinin başrolü Nalan. Nalan hem çok güzel hem en iyi okullarda okumuş varlıklı bir aileden gelen bir genç kadın. Tüm bunlara rağmen Nalan hayatından çok da memnun değil. Nalan bir iç mimar ve çalıştığı holdingin patronunun oğlu Sedat ile evlidir. Evliliğin ilk başları sorunsuz geçiyor gibi gözükse de Nalan bu evlilikten pek de memnun değildir çünkü eşi Sedat sadece lükse düşkündür ve kumar bağımlılığı da bulunmaktadır. Hiçbir şekilde Nalan ile ilgilenmemektedir ve bu yüzden Nalan mutsuz bir evlilik sürmektedir. Tüm bunların üstüne hamilelik sürecinde çocuğunu da kaybeden Nalan iyice depresyona girer. Tüm bunlar yaşandıktan sonra yavaş yavaş kendisini toparlayan Nalan hem şoförlüğünü hem de korumalığını yapan Hayri’yle yakınlaşır. Hayri de Nalan’ın duygusal boşluğu olduğunu anlar ve bundan faydalanmaya başlayacaktır. Dizinin genel konusu bu şekildedir. Romanla eş zamanlı gidip gitmeyeceğini zaman gösterecek. Fakat romana göre Hayri Nalan’ı sevse de aynı zamanda birçok sırrı da içinde bulunduran bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Camdaki Kız Dizisinin Konusu Nedir?
Camdaki Kız Dizisinin Konusu Nedir?

Camdaki Kız Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D’de yayınlanacak olan ve OGM Pictures’un yapımcılığını yapacak dizinin senarist koltuğunda Seda Altaylı Turgutlu yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturacak. Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin henüz hangi tarihte yayınlanacağı bilinmiyor fakat yayınlandığı günden itibaren tıpkı Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda gibi reyting konusunda zirvede yer alacağı tahmin ediliyor.

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun paylaşacağı dizide Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hande Ataizi gibi oyuncular da rol alacak. İstiklal Caddesi’nde çekilmiş olan fragmanı sosyal medyada da büyük bir ilgi görmüş durumda. Dizinin süresinin yaklaşık olarak 120 dakika olacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu