Hayata Dair

Çocuklar Duymasın Simay Kimdir?

Yılların dizisi olan ve televizyon ekranlarında yıllardır yayınlanmakta olan Çocuklar Duymasın yeni kadrosu ile yayın hayatına devam etmekte. Sürekli değişen bir kadro yapısına sahip olan ve sürekli yeni misafir oyunculara eşlik eden Çocuklar Duymasın dizisi, Buse Senem İren adlı güzel oyuncu ile yollarını birleştirerek var olan kalitesini arttırmıştır. Peki, Çocuklar Duymasın’ın Buse Sinem İren’i kimdir? Simay adıyla tanınan fakat Buse Sinem İren aslen nerelidir? Bu gibi detayları içeriğimizin içerisinde sizlerle paylaştık.

Çocuk Duymasın Simay’ın Gerçek İsmi

Yaramaz ve bir türlü akıllanmayan Havuç rolündeki ünlü oyuncuya Çocuklar Duymasın dizisinde eşlik eden ve sevgilisi olan Simay adlı hanımefendinin gerçek ismi Buse Sinem İren’dir. Simay rolüne hayat veren ve aşırı yetenekli olan Buse Sinem İren’in Kocaeli’nin Karamürsel ilçesinde dünyaya gözlerini açtığı bilinmektedir.

Çocuklar Duymasın’ın başarılı oyuncusu Simay hakkında bilgi.

Buse Sinem İren Kimdir?

Kocaeli’nin nezih bir ilçesi olan Karamürsel doğumu gerçekleştirilen Buse Sinem İren, aslen Trabzon Çaykara’lıdır. Daha öncesinde bir çok tiyatro ve oyunculuk rolünde görev yapan ünlü yetenekli oyuncunun bir çok Stand Up gösterisi ve amatör olarak sunmuş olduğu tiyatro rolleri bulunmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaların bir çoğunu sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan Buse Sinem’in ekstra olarak Youtube kanalı bulunmaktadır. Youtube kanalına düzenli bir şekilde video yükleyen ve takipçileri ile paylaşan Buse Sinem İren, Karadeniz şivesi ile ünlenmiş ve bu yönde yaptığı skeçler ile insanları güldürmenin peşine düşmüş profesyonel ve yetenekli bir oyuncudur.

Buse Sinem İren’in yaşı 30’dur ve 09.01.1991 doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi’nde mezun olan Buse hanım bu üniversitede Sanat Tarihi okumuştur. 2015 yılında Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına katılan güzel oyuncu yarışmadan 1000 TL ödül alarak ayrılmak durumunda kalmıştır. Buse Sinem İren’in ilk rolü ve oyunculuk deneyimi Çocuklar Duymasın dizisinde başlamış olup bu diziyle kariyer hayatı çok daha fazla renklenmiştir. Normal hayatında Karadeniz şivesi ile konuşmamaktadır fakat sinirlendiği zaman Karadeniz şivesini dilinden asla eksik etmemiştir. İnatçı bir yapıya sahip olan Buse hanım, yardım etmeyi seven bir karakterdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu