Hayata Dair

Dizi Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Birileri servetine, servet katmaya devam ediyor iken sizlerde bu içeriği okuyorsunuz. Evet, yanlış duymadınız. Birileri her gün servetine servet katıyor ve bizlerde halen bu tür içeriklerle, benzeri videolar ile olduğumuz yerde sayıyoruz. Aslına bakarsak bu serzeniş değil herkes hak ettiği kadarını yaşıyor. Peki, merak ettiğimiz ve her geçen gün binlerce kez araması yapılan dizi oyuncuları bölüm başına ne kadar para alıyor? Veya dizilerden aylık ne kadar kazanıyorlar? İşte sizlere tüm detayları ile o bilgiler…

Türkiye’de şu anda aktif bir şekilde seyirciye aktarılan ve her geçen gün reyting rekoru kıran bir çok dizi bulunmakta. Bu dizilerle birlikte yani diziler reyting rekorları kırıyor iken bir yandan da dizi oyuncuları aldıkları parayı kat be kat arttırıyorlar. Engin Akyürek, Engin Altan Düzyatan, Murat Yıldırım ve daha bir çok ünlü dizilerden ne kadar para kazanıyordur sizce? Bizce çok fazla. Hepimiz toplansak paralarımızı birleştirsek kazandıkları paralara asla ulaşamayız…

Dizi oyuncuları ne kadar kazanıyor?

Engin Akyürek Diziden Ne Kadar Kazanıyor?

Engin Akyürek, televizyon ekranlarının belki de en çok sevilen isimlerinden bir tanesi. Sefirin Kızı adlı dizi de başrol oynayacak olan ünlü isim dizi anlaşması neticesinde 13 bölümlük bir başrol oyunculuğuna imza attı. 13 bölüm sonrasında ünlü isim  1 milyon 180 bin TL para kazanacak. Yani bu da bölüm başına ortalama olarak 90 bin TL ediyor.

Neslihan Atagül Diziden Ne Kadar Kazanıyor?

Sefirin Kızı dizisinde oynayan Neslihan Atagül, 13 bölüm için Sefirin Kızı adlı dizi de bölüm başına para kazanacak. Ortalama olarak her bölümde Neslihan hanım 85 bin TL kazanacak.

Engin Altan Düzyatan Diziden Ne Kadar Kazanıyor?

Geçtiğimiz yıllarda ve bu sene yani 2021 yılında karşımıza çok sık çıkan isimlerden bir tanesi olan Engin Altan Düzyatan, Kod Adı Kurşun dizisi ile anlaşma sağladı ve bölüm başına 180 bin TL para kazanacak. Fox TV’de yayınlanacak olan dizi Eylül ayı içerisinde izleyici ile buluşturulacak.

Burçin Terzioğlu Diziden Ne Kadar Kazanıyor?

Engin bey partneri olarak dizi de yer alacak olan Burçin hanım, Kod Adı Kurşun dizisinde bölüm başına 70 bin TL para kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu