Hobi & Eğlence

En Çok Okunan Kitaplar Hangileri?

En çok okunan kitaplar ile ilgili gerekli araştırmaları sizler için yaptık. Son üç ay içerisinde insanların eve kapanması ile kitap okuma sayısında büyük artışlar ortaya çıktı. Karantina dönemi süresi boyunca en çok okunan kitaplar belli oldu. İşte sonuçlar:

İçimizdeki Şeytan

İçimizdeki Şeytan
İçimizdeki Şeytan

İçimizdeki şeytan en çok okunan kitaplar arasında yer almayı başarıyor. Bu kitap okuyucularına, toplumsal gündemin insan üzerindeki etkisini ve insanın çaresizliğini gösteriyor.

Bir Ömür Nasıl Yaşanır?

En Çok Okunan Kitaplar – Bir Ömür Nasıl Yaşanır

İlber Ortaylı tarafından yazılan harika bir eser. Bir ömür nasıl yaşanır? İçeriği hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; geçmişten günümüze kendi yaşamını kitaba döken İlber Ortaylı, tecrübesini okurlarına aktararak onlara yol gösteriyor. Kişisel gelişim alanında okurlarına ışık olmayı hedefleyen İlber Ortaylı, birçok alanda yol gösterici olmayı başarıyor.

Kral Şakir 8 – Macera Adası!

Kral Şakir 8 - Macera Adası
En Çok Okunan Kitaplar – Kral Şakir 8 – Macera Adası

Kahramanımız aklına takılan en eski sporun peşinden gitmeye karar verir. Bu karar onu Kars’a kadar götürecektir. Bu yolculuk sırasında sık sık acıkması yolculuğunun uzun sürmesine neden olacak ve aynı zamanda maceralarla dolu bir yolculuk okurlarını bekliyor olacaktır.. Bilge dedeyle tanışmasının ardından aklındaki spora kavuşacak ve sürekli aç olma duygusu onu farklı maceraların içerisine sokacak ve bu durum bizler için büyük keyif haline gelecektir. Uçsuz bucaksız denizlerin içerisinden çıkıp dev ormanların içerisinde itfaiyeci oluyoruz. Maceradan maceraya koşmak isteyenlerin diyarı..

Şeker Portakalı

En Çok Okunan Kitaplar - Şeker Portakalı
En Çok Okunan Kitaplar – Şeker Portakalı

Unutulması mümkün olmayan bir yaşam sürdürmek, bu yaşamın içerisinde acıyı ve kederi aynı anda yaşamak.. Tüm bu yaşananları hayatın bir seyri olarak görmek ve benimsemektir. Bu kitap okuyucusuna küçük bir çocuğun gözünden yoksulluk ve sevgisizliği anlatıyor.

Brezilyalı başarılı yazar Jose Mauro de Vasconcelos’un 1968’de yayına girmiş olan “Şeker Portakalı” isimli kitabı; sade anlatımı ve farklı hikâyesi ile okurların asla unutamayacağı bir eser ile karşılarına çıkıyor. Bizzat yazarın kendi hayat hikayesinden izler taşıyan eser, küçük bir çocuğun kendi iç dünyasından yola çıkarak tüm insanlığa acıyla yoğrularak hayata tutunmanın zorluklarını anlatıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu