Hobi & Eğlence

Gelmiş Geçmiş En İyi Türk Dizileri

Eski Türk dizileri şüphesiz ki herkes tarafından sevilen ve beğenilen dizilerdi. Şimdiki diziler ne kadar ilgiyle takip edilse de çoğu kişi eski dizileri baştan izlemek ve bitirmek istiyor. Eski yapımlar formatları eskise de hissettirdikleri asla eskimeyen projelerdir. En çok sevilen ve gelmiş geçmiş en iyi Türk dizilerini sizler için derledik:

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Hikayesi ve anlatmak istedikleri ile hepimizin evine zamanında misafir olan Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Türkiye’de yapılmış en iyi diziler arasında yer almaktadır. İnternette tüm bölümleri mevcuttur.

En Son Babalar Duyar

En Son Babalar Duyar

Yayınlandığı dönem ilgi ile takip edilen sıcak aile dizisi En Son Babalar Duyar, kuvvetli oyuncu kadrosu ve komik sahneleri ile internette yer alan eski Türk dizileri arasında yer almaktadır.

Doktorlar

Doktorlar

Bir dönem doktor olmak isteyen her genci ekran başına kilitleyen Doktorlar dizisi, baştan başlayarak bitirilebilecek eski dizilerdendir. Birkaç sezon süren ve konusu keyifle ilerleyen bir dizidir.

Seksenler

Seksenler

Tiyatral yapısı ve sıcak dokusu ile hem eski hem de eskimeyen Seksenler dizisi, geçmişi hatırlatan bir dizidir. Türkiye’nin en yetenekli oyuncularının yer aldığı bu dizi hem öğretici hem de eğlendiricidir.

Umutsuz Ev Kadınları

Umutsuz Ev Kadınları

Eski dönemlerde yayınlanmış olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi, gizemli bir konu ile başlayarak eğlenceli bir hale gelmiştir. Keyifli bir şekilde ilerleyerek bitirebileceğiniz bu dizi geçmişte en sevilen diziler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu