İletişim

NeDiyorduk.com İle İlgili:

Her türlü soru ve sorunlarınız için bilgi@NeDiyorduk.com adresine mail gönderebilirsiniz. Bu sayfa vasıtasıyla bizimle iletişim halinde olabilir, sitemiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bizlere NeDiyorduk.com’u daha fazla geliştirebilmemiz için önerilerde bulunabilirsiniz. Bize sunacağınız önerileri dikkate alacağımız konusunda hiç şüpheniz olmasın. Görüşleriniz ve önerileriniz bizim için değerlidir.

NeDiyorduk.com ekibi olarak insanlara faydalı içerikler üretmekten her zaman mutluluk duyuyoruz. Her yaştan insanın ürettiğimiz içeriklerden faydalanması, beğeniyle karşılaması ve paylaşması ise bize son derece gurur veriyor. Biz asla özgünlüğü elden bırakmıyoruz. Daha çok insana fayda sağlamak adına farklı ve yeni içerikler üretiyoruz. Sitemize içerik sağlamak adına bizimle birlikte bu yolda yürümek isterseniz eğer sizleri aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Reklam için size özel teklifler sunacağımızı ve işlerinizi büyütmek için elimizden geldiğince yardımcı olacağımızı da bilmenizi isteriz. Sitemizdeki çeşitli reklam alanlarıyla işiniz için gerekli olan ziyaretçi desteğini sizlere sağlayabiliriz. NeDiyorduk.com her zaman yasal içerikler sağladığı gibi kaliteyi hiçbir zaman ikinci plana atmayarak siz değerli ziyaretçilerine ve reklam verenlerine birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Kalite anlayışımız gereği bildirmek isteriz ki banner reklam harici tanıtım yazısı, karşılıklı link değişimi, pop up (Açılır, hareketli) ve link satışını kabul etmemekteyiz. Tercihimiz sadece resimli, hareketsiz ve yasal reklamlardan yanadır.

Genel olarak bakıldığında NeDiyorduk.com, belli bir ziyaretçi potansiyelinin yanı sıra her geçen gün daha fazla artış gösteren ve her gün, her saat, her dakika farklı ilgi alanlarına yönelik ziyaretçileri ağırlayan, bünyesine yeni özellikler katan bir sitedir. Kurulduğu günden bu yana sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan NeDiyorduk.com, reklam verenlerine ziyaretçi etkileşiminin en üst seviyede olduğunu birebir kanıtlamaktadır. Reklam vermek için kesinlikle en doğru adreste olduğunuzu görebilirsiniz.

Reklam, öneri ve diğer sorularınız için aktif olarak kullandığınız mail adresinizden bizimle iletişime geçiniz. Böylelikle sizinle sağlıklı bir iletişim kanalından irtibat kurabiliriz. Bize göndereceğiniz her mail belli kurallar çerçevesinde ve belli saatler içerisinde okunup en kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilginize sunarız.

Başa dön tuşu