Hayata Dair

İlgisiz ve Soğuk Davranan Kıza Nasıl Davranmalı?

Soğuk davranan kıza nasıl davranmalı denildiği zaman, erkeklerin merak ettiği ancak bir türlü cevabını bulamadığı bazı noktalar vardır. Kadınların ve erkeklerin doğası birbirinden farklı olduğu için, bir erkeğin yanlış davranışı kadın için soğuma sebebi olabilir. Erkekler, soğuk davranan karşı cins bireye karşı nazik ve alttan alan bir tutumda yaklaşmalıdır. Detaylandırmak gerekirse şunlar söylenebilir;

Soğuk Davranan Kıza Nasıl Davranmalı?

  1. Sakin Olun
  2. Nazik Olun
  3. Anlayışla Karşılayın
  4. Hak Verin

1.Sakin Olun

Eğer kadın size karşı agresif ve asabi tutumlar sergiliyorsa, nazik ve sakin olmanız gerekmektedir. Yaptığınız bir yanlış varsa şansınızı daha fazla zorlamamak sizin için daha olumlu olacaktır.

2.Nazik Olun

Kız arkadaşınız size karşı öfkeli ise ve bu sebepten soğuk davranıyorsa, oldukça yumuşak karşılamanız ve onu dinlemeniz gerekir. Eğer, sizinle konuşmak istemiyorsa da buna saygı duymak zorundasınız.

3.Anlayışla Karşılayın

Size karşı soğuk davranan kıza karşı anlayışsız olursanız, tamamen birleşme şansınızı kaybedersiniz. Eğer, kötü davranırsanız bu sefer kız ile tamamen ayrılırsınız.

4.Hak Verin

Her zaman kadın haklıdır çünkü, erkeklerin kadınlara karşı anormal davranışları veya bir başka kadınla görüşmeleri soğutan bir davranıştır. Eğer, böyle bir durum içinde kaldıysanız partnerinize hak verip durumu çözüme kavuşturmaya çalışın.

Konuşmak İstemeyen Kıza Nasıl Davranmalı?

Konuşmak istemeyen kıza, oldukça sakin ve anlayışlı bir tavır ile yaklaşılmalıdır. Böylelikle, karşınızdaki kişinin neden sizden uzaklaştığını daha iyi anlayabilirsiniz. Eğer, kavgacı veya sorun çıkaran bir tutum ile yaklaşırsanız, azıcık şansınızı da kaybetme olanağınız yüksek olacaktır. Partnerinizi aldattıysanız ya da ona karşı kötü davranışlarda bulunduysanız, sizinle konuşmak istememesi çok normaldir.

Bir Kız Neden Aniden Soğuk Davranır?

Erkekler, bazen kadınlara karşı oldukça kırıcı veya içten pazarlıklı davranışlarda bulunabilirler. Bu durum, dişi bireyleri fazlasıyla kırdığı gibi ayrıca soğutan bir durumdur. Eğer, partnerinizi aldattıysanız veya çok fazla yalan söylediyseniz, sizden soğuması çok normaldir. Ancak, bazen insanlar birbirinden bir sebep olmadan da uzaklaşabilir, birbirleri ile görüşmek istemeyebilirler. Bu durum, oldukça olağan ve sık rastlanılan bir şey olduğu gibi kızlar da aniden soğuk davranabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu