Hobi & Eğlence

İzlemeniz Gereken Kore Filmleri

Son dönemlerde yabancı dizi izleme sayısının fazla olması ile birlikte Kore filmlerine olan ilgi de bir o kadar büyük! Kore film önerileri ile ilgili bu yazımızda sizler için en iyi Kore filmlerini bir araya getirdik. Adından sıkça söz ettiren Kore filmleri, her geçen gün katlanarak artan bir izlenme sayısına ulaşmaktadır. Hangi Kore filmini izlemeliyim soruları ile kararsız kalan siz değerleri okurlarımız için en iyi Kore filmlerini bir araya getirdik. En iyi Kore film önerileri şu şekildedir:

En İyi 3 Kore Filmi

  1. 100 Days With Mr. Arrogant
100 Days With Mr. Arrogant Dizisi
100 Days With Mr. Arrogant Dizisi

Hae-Young, henüz genç yaşlarda deli dolu hayatını yaşamaya devam eden bir öğrencidir. Boş teneke kutuları ile oynamayı seven Hae-Young, yolda duran teneke kutusuna tekme atması ile birlikte oldukça pahalı bir arabaya hasar verir. Bu olayın ardından o bölgeden koşarak uzaklaşır. Ancak ne var ki koşarken olay yerinde cüzdanını düşürmüştür ve bunun hiç de farkında değildir. Aracın sahibi, cüzdanı olay yerinde bulur ve okuduğu okula giderek masrafları karşılamasını ister. Ödeme durumunun olmadığını anlayınca; 100 günlük bir süre zarfında her istediğini yapmasını isteyecektir.

  1. Miracle İn Cell No.7
Miracle İn Cell No.7 Dizisi
Miracle İn Cell No.7 Dizisi

Kore film önerilerimizin ikinci sırasında ise; Miracle İn Cell No.7 filmi yer almaktadır. Yong-Goo, 7 yaşındaki kızı ile yaşamına devam eden birisidir. Bir kazaya tanıklık etmesi ile birlikte huzurlu yaşantısı bir anda altüst olur ve suçlamaların üstüne atılmasıyla hapse gönderilecektir. Alacağı idam cezasından kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir.

  1. Chilling Romance
Chilling Romance Dizisi
Chilling Romance Dizisi

Üçüncü ve son Kore film önerileri içerisinde yer alan : Chilling Romance filminin başrol oyuncusu Yeo-Ri, kimsenin göremediği varlıkları görme yeteneğine sahiptir. Bu yeteneği onu dış dünyadan koparacak ve uzun bir süre ayrı kalacaktır. Bunun sebebi ise; yeteneği sayesinde, gördüğü hayaletler yüzünden yanındaki kişilerin zarar görmesidir. Kısa süre içerisinde tanışacağı bir kişi aracılığı ile hayatında büyük değişimler ortaya çıkacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu