Hayata Dair

Masumiyet Dizisi Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Masumiyet Dizisi Konusu

Fox TV’nin yeni dizisi Masumiyet yayınlandığı günden itibaren oldukça beğenilen bir dizi durumuna geldi. Gold Film’in yapım şirketi olduğu dizinin senaristi Sırma Yanık, yönetmeni de Ömür Atay. 120 dakikalık bölümler halinde süren dizi çarşamba günleri saat 20.00’da ekrana geliyor ve dram türünde.

Masumiyet dizinin konusuna gelecek olursak sıradan bir ailenin yaşantısının sıra dışı oluşunu konu alan bir dizi. 19 yaşındaki Ela Yüksel üniversite öğrencisi genç bir kız. Bu genç kızımız yaşıtları gibi kendi okulundan bir genç erkekle beraber olmayı tercih etmek yerine babasının 35 yaşındaki patronu İlker Ilgaz’a aşık oluyor. Fakat İlker Ilgaz hali hazırda aile dostları olan Harun Orhun’un kızı İrem’le nikah masasına oturacağı günü bekliyor. Başlangıçta normal bir platonik aşk hikayesi gibi gözüken dizinin konusu sonradan ilginçleşiyor.

Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?
Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?

İstanbul’da bir gece neredeyse öldü sanılan genç bir kız bulunuyor. Bu kız Ela Yüksel’den başkası değil ve üstüne Ela’nın o gün de doğum günü. Doğum gününde böyle bir olay yaşayan kızını bu hale kimin getirdiğini düşünen ailenin annesi Bahar Yüksel suçlunun İlker Ilgaz olduğunu düşünüyor. İşte dizi de burada başlamış oluyor. Bu saatten sonra herkesin birbirinden şüphelendiği ve sürekli entrika dönecek bir dizi seyredenleri bekliyor. Fakat Ela Yüksel ve İlker Ilgaz arasında yasak bir aşk mı var, Ela’yı kim bu hale getirdi ve tüm bu sorular ışığında entrikalı bir aşk öyküsü ortaya çıkacak. Ayrıca hem Yüksel ailesinin hem Ilgaz ailesinin hem de Orhun ailesinin hayatı kesişecek ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?
Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?

Masumiyet Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunun en ilgi çeken ismi şüphesiz uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar ve İlker Ilgaz’ın annesi rolünde İlker Ilgaz’ı da Serkay Tütüncü oynuyor. Ela Yüksel’in annesi Bahar Yüksel’i de başarılı oyuncu Deniz Çakır canlandırırken Ela Yüksel’i de İlayda Alişan canlandırıyor. Mehmet Aslantuğ, Tolga Güleç, Deniz Işın, Asena Tuğal da başarılı dizinin diğer oyuncuları. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu