Hobi & Eğlence

Mobil Oyun Önerileri, 3 Efsane Oyun

Hepsi birbirinden akıcı 3 mobil oyun önerisi.

Akıllı cep telefonları artık hemen hemen herkesin elinde var. Birçok kişi de bu cihazlarda mobil oyunlar oynamayı tercih ediyorlar. Bu yazımızda mobil oyun önerileri sunacağız. Bunlar hem Google Play hem App Store üzerinden indirilebilecek ve oldukça fazla sayıda indirilen oyunlar olacak.

Call of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile
Mobil Oyun Önerileri – Call Of Duty Mobile

Call of Duty yani çoğu kişinin kısaltmasıyla bildiği CoD serisi uzun yıllardır bilgisayar ve konsol üzerinde oynanan ve birçok kişiye göre en iyi savaş, aksiyon oyunudur. 2019’un sonlarında çıkan ve 2020’de indirilme rekorları kıran Call of Duty Mobile eğer bu seriyi seviyorsanız sizi tatmin edecektir. Daha önce denememiş olanlar bile mutlaka denemelidir çünkü bir mobil oyuna göre grafikleri bakımından çok üst düzey olduğunu söyleyebiliriz.

Hem arkadaşlarınızla hem diğer kişilerle online oynama imkanınınız olduğu oyun için de herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Başta Battle Royale olmak üzere Ara ve Yok Et, Hakimiyet gibi birçok farklı modu bulunan oyun mobil oyun önerileri listemizin zirvesinde.

Asphalt 9: Legends

Asphalt Legends
Mobil Oyun Önerileri – Asphalt 9 Legends

Araba yarışlarını seven birisiyseniz Asphalt serisi mobil için en iyi seçenek olacaktır. Asphalt serisinin en yenisi olan Asphalt 9: Legends hem iOs hem Android severler tarafından ilk tercihlerden bir tanesi oluyor. Hem çevrimiçi hem çevrimdışı modlarıyla birçok kişinin favorisi.

Call Of Duty Mobile’de olduğu gibi konsol kalitesini mobil cihaza getirmiş bir oyun. Özellikle kariyer modunda tam 60 sezon ve 800 yarışlık bir serüven siz oyun severleri bekliyor. Grafikleriyle zaten bu konuda rakipsiz oyunlardan bir tanesi olan Asphalt 9: Legends’in online modlarının da farklı bir havası var.

 

Fifa Mobile

Fifa Mobile
Mobil Oyun Önerileri- Fifa Mobile

Futbol oyunu sevenler için Fifa şüphesiz ki zirvede. Uzun zamandır Fifa’yı mobil cihazlarda da oynamak mümkün ve bu sebeple mobil oyun önerileri listemizde kendisine yer bulmuş durumda.

Fifa Mobile hem grafik hem özellikleri olarak konsoldan pek de farklı değil. Fifa Mobile’de tutmuş olduğunuz takımla kariyer açabileceğiniz gibi konsollarda olan Ultimate Team gibi modlara girerek kendi takımınızı dilediğiniz gibi kurup rakiplerinizle online maçlar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu