Hobi & Eğlence

Mutlaka Okunması Gereken 5 Kitap

Hayatınız boyunca mutlaka okumanız gereken birçok kitap vardır. Şüphesiz ki bu kitapların sayısı beşten fazladır. Fakat en önemli beş kitap vardır ki herkese hitap eder ve çok şey öğretir.

Mutlaka Okunması Gereken 5 Kitap

Suç ve Ceza

Suç ve Ceza, herkesin adını muhakkak duyduğu, sorgulatan ve hayatı anlamlandıran en önemli kitaplardan birisidir. Mutlaka okunması gereken kitaplar arasında ilk sırada yer alır. Adalet ve suç kavramları için yepyeni bir boyut oluşturan bu kitap başucu niteliğinde önem taşımaktadır.

Dönüşüm

Bu eşsiz eser sadece iyi kitap zevki olanların aşina olduğu ve aslında içerisinde çok derin mesajlar barındıran bir kitaptır. Mutlaka okunmalı ve gerekiyorsa okutulmalıdır. Okuyan herkesin çevresine ısrarla tavsiye ettiği bir kitaptır.

Hayvan Çiftliği

Hayattaki istekleriniz, hedefleriniz, hak arayışınız ve adalet kavramınız için ilham verici bir kitap arıyorsanız Hayvan Çiftliği tam olarak size göre…

Satranç

Kısa sürede bitirebileceğiniz ama etkisinin uzun süre kalacağı kitaplardan birisi. Sizler de hayatınıza dokunacak ve çok şey öğretecek bir kitap ile buluşmak istiyorsanız Satranç’ı en kısa sürede temin etmeli ve okumalısınız. Hatta birkaç kere okumalı ve verilen mesajı hayatınıza uyarlamalısınız.

Fareler ve İnsanlar

Tam olarak hedefler, amaçlar, hayaller ve bunları uygulama ile ilgili konularda derin mesajlar içeren ve iyilik-kötülük kavramlarını açıkça sorgulamanıza neden olan bu kitap uzun yıllardır hem de çok uzun yıllardır raflarda yerini alırlar ve herkesin hayatında mutlaka okuması gereken kitaplar arasında bulunurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu