Hobi & Eğlence

Netflix Dizileri Arasındaki En İyiler

Ülkemizde, son dönemlerde ortaya çıkan salgın nedeniyle insanlar evlerine kapanmış ve ne yapmaları gerektiği konusunda kafa karışıklığı yaşıyorlar. Bu boş zamanları fırsat bilerek, yabancı dizi izleyerek değerlendirmek; en güzel seçenek olsa gerek! En iyi Netflix dizileri sayesinde boş zamanlarınızı değerlendirebilir ve böylelikle hayatınıza renk katabilirsiniz. Mutlaka izlenmesi gereken Netflix dizilerini sizler için derledik ve işte sonuçlar!

İzlenmesi Gereken En İyi Üç Netflix Dizisi

Stranger Things Dizisi
Stranger Things Dizisi
  1. Stranger Things

2016 Senesinin başlarında karşımıza çıkan Stranger Things dizisi, korku ve gerilimi bir arada işleyerek, konu olarak 80’li yılları ele alıyor. Stranger Things konusu ise; kaybolan arkadaşlarını aramaya koyulan üç çocuk, doğaüstü maceralar ile karşı karşıya kalırlar. Eğer siz de doğaüstü ve gizemli dizileri sevenlerden iseniz; bu diziye bir şans vermenizi öneriyoruz.

Orange Is The New Black Dizisi
Orange Is The New Black Dizisi
  1. Orange Is The New Black

Dizi severlerin tekrar tekrar izlemek istedikleri diziler arasında yer alan Orange Is The New Black Dizisi uzun yıllar boyunca adından söz ettirmeyi başarmıştır. Orange Is The New Black konusu; kaliteli bir yaşam süren Piper Chapman’ın o lüks yaşamı bir anda altüst olur. Patronunun para aklamasından dolayı suç üzerine kaldığı için hapse girme durumunda kalır. Daha önce hapishane hayatı görmediğinden dolayı ürkek yapısı bazı kişiler için fırsat haline gelecektir. Ancak, ilerleyen zamanlarda hapishaneye ayak uydurmayı başaracak ve kendisi bile değişimine şaşıracaktır.

The Good Place Dizisi
The Good Place Dizisi
  1. The Good Place

İzlenmesi gereken en iyi Netflix dizileri arasında yer almayı başaran The Good Place konusu; Eleanor, hayatını kaybettikten bir süre sonra kendisini farklı bir yerde bulur. Yaşayacağı maceraların izleyiciye, mizahi bir şekilde aktarılması oldukça başarılı.! Ölmeden önce hayatta iken, kendini beğenmiş ve bencil bir yapıya sahiptir. Ölümünden sonra kendisini bir anda “İyi yer” olarak bilinen; “The Good Place” de bulur. Buraya yanlışlıkla geldiğini biliyor olsa da; bir türlü kimseye bu durumu anlatamaz ve bulunduğu bu yerde işlerin karışması ile birlikte maceralar başlamış olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu