Güzellik ve Bakım

Plajda Güzel Gözükmenin Yolları

Özellikle kadınlar bulundukları her ortamda güzel görünmek isterler. Bu mekan plaj olsa dahi göz kamaştırıcı hallerini ortaya koymaya bayılırlar. Ufak tefek öneriler ile size plajın en güzel kadını olabilirsiniz.

İşte plajda güzel gözükmenin yolları;

Size Uygun Kimonoyu Bulun

Kimono plajda mayo, bikini üzerine giyilebilecek bir kıyafettir. Farklı renk, desen ve uzunluklarda kimono bulmak mümkündür. Mayo ve bikininize uygun kimonolar ile plajda harika görünebilir, tarzınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle tüllü, farklı renk ve desenlerdeki kimonolar ile plaj terliklerinizi, şapkanızı ve gözlüklerinizi de tam kombin haline getirebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü ile Şıklığı Yakalayın

Güneş gözlüğü plajın olmazsa olmaz parçasıdır. Gözlerinizi güneşten korumak için kullandığınız güneş gözlüğünü aynı zamanda şıklığınızı konuşturmak için de kullanabilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki gözlükler ayrıca yüzünüze de uygun olmalıdır. Size uygun gözlüğü bulduktan sonra havanızı tüm plajda konuşturabilirsiniz.

Güneş gözlüğü seçerken;

  • Camları ultraviyole ışınlarını bloke etmelidir
  • CE belgesine sahip olmalıdır
  • Gözlük dikey çizgiye odaklanmalıdır
  • Sahte olan modellerden uzak durulmalıdır.
  • Güzel görüneceğim derken gözlerinizin zarar görmesine neden olmayın.
Plajda Güzel Gözükmenin Yolları
Plajda Güzel Gözükmenin Yolları

Hasır Şapka Kullanın

Hasır şapkalar da plajın en şık parçalarından biridir. Kimonoya, mayo ve bikiniye uygun bir hasır şapka bulabilirsiniz. Kendi tercihinize göre büyüklüğü de belirlenebilir. Büyük hasır şapkalar özellikle çok havalı görünecektir. Hasır şapkanın rengi genelde sabittir, ancak üzerinde kullanılan detaylar ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Plaj Çantası Şıklığı

Plaj çantanızı doğru seçerek de güzelliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Farklı renk, desen ve boyutlardaki plaj çantaları kullanışlı oldukları kadar kombininizi de tamamlayacaktır. Hasır şapkanız ile hasır çanta da kullanabilirsiniz. Güzel plaj çantaları piyasada farklı renk ve desenlerde bulunmaktadır.

Şıklık Yarışında Plaj Terlikleri

Plaj terlikleri hem rahat olmanızı hem de güzel görünmenizi sağlar. Ancak doğru terlik ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Parmak arası ya da normal terlikleri tercih edebilirsiniz. Son dönemde terlik modası sokağa bile taşınmıştır. Bu yüzden piyasada çok farklı renk ve modellerde terlikler bulunmaktadır. Sizde kendi zevkinize göre terlikler seçebilir ve kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu