Hobi & Eğlence

Ramo Kanalın Aldığı Şok Bir Kararla Bitiriliyor

Ramo dizisi bitiyor hayranlarını üzen bu karar sonucunda; ünlü dizi, hızlı bir şekilde finale gidiyor. Final kararı, dizinin sevenleri tarafından tepkiyle karşılandı. BKM yapımı dizi sosyal medya üzerinden çok büyük tepkilerle karşılaştıktan sonra final kararını değiştirdi. Yeni kararla birlikte en kısa sürede, dizinin bitirilmesi kararının alınmasına sebep oldu. Ramo dizisinin final tarihi şu an için tam olarak belli değil. Dizinin final yapacağı, oyuncuların birbiri ardına diziden ayrılmasıyla kan kaybetmesi yüzünden kesin olarak görülüyor.

Ramo Kanalın Aldığı Şok Bir Kararla Bitiriliyor

Adana’da Başlayan Hikâyenin Adana’da Bitmesi Bekleniyor

Adana’da başlayan dizi, ikinci sezonunda İstanbul’a taşındı. Genişleyen kadrosu ve ilginçleşen kadrosuyla izleyicileri tarafından sevilerek izlendi. Kanal ve yapımcı arasındaki 2 yıllık anlaşmanın sonuna gelindi. Bu durum sebebiyle, dizinin yakında bitiyor olması izleyicileri üzerinde şok etkisi yarattı. Dizinin son bölümünde, Ramo ve ailesinin dizinin başladığı yere Adana’ya geri dönmesi bekleniyor.

Ramo Sevenleri Üzen Final

Ramo dizisi Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde oynadığı bir öykü etrafında yayın hayatına devam ediyor. Murat Yıldırım, Adana’da güçlendikten sonra İstanbul’a gelerek, hayallerini gerçekleştirdikten sonra gitmeyi düşünen bir kabadayıyı canlandırıyor. Yayın hayatı boyunca reyting oranları konusunda yapımcısını ve kanalı memnun eden dizi yakında bitiyor. Erken finalin arkasında, pandemi koşulları ve yaz sezonunun yaklaşması önemli bir pay sahibi. Dizinin finaliyle ilgili olarak gelişmeler ileriki günlerde daha detaylı olarak paylaşılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu