Hayata Dair

Seksenler Dizisi Yeni Sezon Kadrosunda Kimler Var?

Yıllardır televizyon ekranlarında gördüğümüz ve severek izlediğimiz Seksenler Dizisi’nin yeni sezon kadrosunda kimler bulunuyor? Merak ediyorsanız içerik içerisinde sizlere bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi sunduk. Seksenler dizisi oyuncu kadrosu hakkında tüm detaylara yer verdiğimiz konumuz şimdi sizlerin huzurunda okunmak için bekliyor.

Seksenler dizisine yeni bir çok oyuncu dahil edildi. Dahil edilen isimler arasında; ‘’Emel İs ve daha bir çok ünlü, yetenekli, profesyonel oyuncular bulunmakta.’’

Seksenler Dizisi Kadrosu

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve nostaljik anlamda bizi geçmişe götüren, insanın ruhunu dindiren Seksenler Dizisi bilindiği üzere yıllardır yayında. Yayında olan bu dizinin yapımcılığını Mint üstleniyor. Yeni sezon kadrosuna ise Birol Güven’in profesyonel, yetenekli oyuncuları dahil edilecek. TRT 1 ekranlarında yeni sezonda da yayınlanmaya devam edecek olan hatta yeni sezon ile yayın hayatına devam eden dizi fazlasıyla yüksek reyting ile izleyicilerle buluşuyor. Teknolojik cihazlar yok, bol sevgi var ve Seksenler dizisi bol sevgisiyle, yetenekli oyuncuları ile büyük başarılara imza atıyor. Teknolojik cihazlar olmadan da mutlu olunabileceğini anlatmaya çalışan dizi insanlara güzel, kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebilmeleri için olanak sağlamış oluyor.

Seksenler dizisi oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı içeriğimiz.

Seksenler Dizisi Yeni Oyuncu Kadrosu

Aldığımız bilgiler doğrultusunda yeni sezonda kadroya dahil edilen oyuncular arasında; ‘’Emel İs, Özlem Türkad, Ayşe Tolga, Begüm Öner, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ceyhun Fersoy, Berat Yenilmez, İlker Ayrık, Necmi Yapıcı, Serhat Kılıç, Hacı Ali Konuk, Hakan Bulut, Onur Dilber, Suzan Kardeş, Haluk Özenç, Osman Büyük Ercan, Aydın Sarman bulunuyor.’’ Her birisi birbirinden yetenekli olan bu oyuncular Seksenler dizisi için aşırı fazla emek gösteriyor ve izleyicilere bir şeyleri aşılamak için çaba veriyorlar. TRT 1 ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Seksenler Dizisi’nin kadrosundan vefatı ile ayrılmak zorunda Rasim Öztekin’e Allah’tan rahmet, ailesine de baş sağlığı diliyoruz. Profesyonel ve büyük bir usta olan Rasim Öztekin hayatını kaybettiği için Seksenler dizisinin yeni kadrosunda yer almıyor. Ailenin babası olan Rasim Öztekin yani karakter adıyla Fehmi, ailesine bağlı bir babaydı ve ailesi için her şeyi feragat etmekteydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu