Hayata Dair

Sıfır Bir Oyuncuları Kimlerdir? En Güncel Sıfır Bir Dizisi Kadrosu

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ve büyük bir reaksiyon ile izleyicilerle buluşturulan Sıfır Bir dizisi halen günümüzde aktif bir şekilde izlenmektedir. Böylesine büyük bir prodüksiyona ve büyük bir hikayeye sahip dizinin elbette oyuncu kadrosu merak ediliyor ve oyuncu kadrosu her daim araştırılıyor. Biz sizlere bu konuda yardımcı olabilmek adına birkaç bilgi ile birlikte Sıfır Bir dizisi oyuncu kadrosu hakkında paylaşım yapacağız. İşte sizlere yeni içeriğimiz..

Sıfır Bir Dizisi

İlk bölümü ve fragmanı Youtube üzerinde yayınlanan Sıfır Bir dizisi bilindiği üzere geçmiş yıllardan bu yana popülaritesini koruyabilmiş ve halen popülaritesini devam ettirmiş en büyük prodüksiyona sahip dizi olarak bilinir. İlk başlarda karşımıza internet dizisi olarak çıkartılan bir dizi olsa da günümüzün en büyük ve en popüler dizilerinden birisi olarak halen karşımıza çıkmaktadır. Cümlelerimizi daha fazla uzatmayalım ve sizlere konu ile alakalı olarak tam detaylı bilgiyi verelim.

Sıfır Bir dizisi oyuncu kadrosu.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Sıfır Bir dizisi ilk olarak Youtube’da yayınlandı ve yayınlanan dizi daha sonrasında çok büyük ilgiye maruz kalınınca ücretli dizi izleme platformu olan Blu TV’e aktarıldı. Maddi destek alabilmek amacı ile buraya taşınılan dizi Blu TV ile son sürat çekimlerine devam ederek daha iyi bir teknik çalışma ile izleyicilere sorunsuz bir şekilde aktarılmaya devam etti. Dizi halen Blu TV üzerinde ücretli bir şekilde izlenilebilen bir dizi olarak yer almakta.

Sıfır Bir Dizisi Güncel Oyuncu Kadrosu

Savaş Satış, Cihangir Ceyhan, Özgür Meriç, Burak Şahin, Kadri Beran Taşkın, Kenan Doğan Ciniviz, Burak Şafak, Nesih Turunç, Onur Akbay, Bertan Uçar, Vedat Karahan, Burak Akyüz, Özgür Bektur, Gökhan Diğicibaşi, Tümer Adakaner, Serdar Avcılar, Salih İnci, Erkan Kabakçıoğlu, İbrahim Uzunca, Güray Bayram, Emine Atlı, Cengo bu isimler şu anda Sıfır Bir dizisinde güncel bir şekilde yer almaktadır. İlerleyen süreçte bu isimlere ek olarak farklı isimlerde dahil edilerek oyuncu kadrosu genişletilebilir. Tabii bizlerde bu kadronun genişlemesini ve hikayenin her zaman daha iyi bir şekilde bizlere aktarılmasını istemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu