Hayata Dair

Telefonunuzda Mutlaka Olması Gereken Uygulamalar

Hayatımızın bir bütünü haline gelen telefonlarımız ile geçirdiğimiz zamanı başka hiçbir şeyle geçirmiyoruz desek; sanırım yalan söylemiş olmayız. Nereye gidersek gidelim, o her zaman bizim yanımızda! Size önereceğimiz uygulamalar sayesinde; telefon kullanımınız daha keyifli hale gelecek ve daha faydalı olacaktır. Telefonda olması gereken uygulamalar şu şekildedir;

Olması gereken mobil uygulamalar
Olması gereken mobil uygulamalar

Sound Hound

Sound Hound uygulaması, akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen mobil uygulamalardan biridir. Bu uygulama sayesinde; merak ettiğiniz müzikleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bir markette ya da farklı bir yerde duymuş olduğunuz şarkının adını kolayca bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken: Şarkının sözlerini mırıldanmanız. Şarkı bulmanın yanı sıra; birçok farklı özelliği de içerisinde barındıran, telefonunuzda mutlaka olması gereken mobil uygulamalardan bir tanesi..

EverNote

Genellikle birçoğumuz, gün içerisinde yapmak istediğimiz işleri unutabiliyoruz. İşte, burada devreye giren EverNote Mobil Uygulaması çok güzel işlere imza atıyor. EverNote uygulaması ne işe yarar sorusuna kısa ve net olarak bir cevap vermemiz gerekirse; yapılacak olan işleri, anıları ve önemli günleri bize hatırlatan bir uygulamadır.

Duolingo

Duolingo uygulaması ile dil öğrenimi oldukça hızlı ve pratik bir hale geliyor. Kursa gitmek istemeyen kişilerin en çok tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri diyebiliriz. Eğlenceli yönü sayesinde dil öğrenimi hiç bu kadar kolay olmamıştı! Uygulamanın 30’dan fazla dil öğrenimi sunabiliyor olması gerçekten çok güzel.

Pacer Pedometer

Pacer Pedometer uygulaması ne işe yarar? Yürüyüş yapmayı seven ya da yürüyüşe başlamak isteyenlerin en çok tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri. Uygulama sayesinde; adımlarınızı kolayca sayabilir ve adım atarken yakmış olduğunuz kalorileri kolayca hesaplayabilirsiniz.

Lastpass

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte güçlü şifrelere sahip olmamız gerektiği gibi; birçok uygulama, belli bir süre sonra yeni şifre oluşturmanızı istemektedir. Durum böyle olunca; yeni üreteceğimiz şifreleri aklımızda tutmak mümkün olmayacaktır. İşte tam burada devreye giren Lastpass uygulaması, bize büyük kolaylıklar sunuyor. Uygulama sayesinde; şifreleri aklımızda tutmamıza gerek kalmadan, otomatik olarak bizim yerimize işlemleri kendisi gerçekleştiriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu