Hayata Dair

Telifsiz Müzik Bulabileceğiniz Siteler, 3 Kaliteli Site

Telifsiz müzikler, içerik hazırlarken ve film-video gibi prodüksyonlar yaparken lazım olan unsurlardır. Bir müziğin telifli olması oluşturduğunuz içeriğin kaldırılmasına neden olmaktadır. Bu nedenle müziğin telifsiz olmasına dikkat edilmelidir. Bu amaçla kurulan telifsiz müzik siteleri bulunmaktadır. Bu siteler telif unsuru barındırmadan kullanabileceğiniz müzikleri içerirler.

Telifsiz Müzik Bulabileceğiniz Siteler
Telifsiz Müzik Bulabileceğiniz Siteler

Pixabay

Bu site hem stok video hem de stok görsel için kullanılsa da aslında telifsiz müzik temin edilmesi için de gayet yararlı ve kullanışlı bir sitedir. Telifsiz müzikler için hiçbir ücret talep etmez. Buradan aldığınız müzikler için atıfta bulunmanıza gerek de yoktur. Sanatçı adını belirtmeniz tamamen sizin insiyatifinizdedir. Videolarınızda ve filmlerinizde kullanmak üzere bu siteden birçok telifsiz müzik indirebilirsiniz.

Free Soundtrack Music

Bu sitede yer alan tüm müzikler ücretsiz bir şekilde film, dizi, video gibi projelerinizde kullanabileceğiniz müziklerdir. Sizler de siteye giriş yaparak istediğiniz türde müziği indirebilir ve kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir sitedir ve ücretsiz olmasıyla da içerik üreticilerine büyük bir destek sağlamaktadır.

Unminus

En fazla çeşide sahip olan bir diğer uygulama ise Unminus. Bu uygulama birçok farklı türden telifsiz müzikleri sizlere sunmaktadır ve birçok farklı türde şarkıyı indirebilirsiniz. Bu sayede tüm projelerinizde bu müzikleri kullanabilirsiniz. Birkaç saniye içerisinde telefon ya da bilgisayarınıza indirebileceğiniz bu şarkılar için Unminus sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu sayede birçok telifsiz ve ücretsiz müziğe ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu