Hayata Dair

The Undoing Konusu Nedir?

The Undoing konusu nedir? tarzındaki soruların tamamını yazımız içerisinde sizler için cevaplamaya çalıştık. The Undoing dizi yorumu, The Undoing dizi konusu gibi merak edilen perk çok konulara da doğru bir şekilde açıklık getirdik.

25 Ekim tarihi itibarı ile ekranlara gelmekte olan  The Undoing dizisinin konusu, hayranlarını meraklandırma konusunda oldukça başarılıydı. İlk bölümü ile beraber TV sektörüne hızlı bir giriş yapan  The Undoing dizisi diğer bölümleri adına da izleyenlerini merakta bırakmayı başarmıştı. Mini dizi olacak şekilde ekranlara yansıtılmakta olan dizi her hafta içerisinde bir tane yeni bölüm yayınlamıştı. Toplam 6 bölümden, kısımdan meydana gelmekte olan  The Undoing dizisi kasım ayının son kısımlarına doğru yayın hayatına son verdi.

The Undoing Dizi Konusu

The Undoing dizisi, Netflix üzerinde yayınlanan Bird Box filminin yönetmeni tarafından tasarlanan bir dizidir. Dizinin başrollerinde tanıdığımız isimler, Nicole Kidman ve Hugh Grant yer almaktadır. Usta isimlerin olduğu The Undoing dizisinde konu üzerinde durulduğu zaman diğer dizilere göre oldukça farklı bir konuya sahip olduğu söylenebilir.

Başarılı bir terapistin, Grace’in, kocası evden ayrılır. Grace bunun üzerine ondan haber alamaz ve kocasının bir işler karıştırdığını düşünmeye başlar. İzleyenleri de aynı şekilde şüphe ile yaklaştıran Grace, dizide olay örgüsünü çözmek için çalışmaktadır. Dizinin devamında Elena Alves ile tanışan Grace, Elena’yı ölü halde buluyor. Bunun ardından daha da değişik bir hale bürünen Grace’in yaşadığı olaylar gitgide daha ilginç bir hal almaya başlamaktadır.

Genel olarak konusu dram olan dizinin; sürükleyici ve izleyenleri ekrana kilitleyici yanları da bulunmaktadır.

The Undoing Dizisi hakkında bilgi

The Undoing Dizi Yorumu

İzleyenleri tarafından her konudan olumlu geri dönütler alan The Undoing dizi dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarıyor. The Undoing dizi yorumu, genel olarak ünlüler tarafından da olumlu geri dönütler almıştır. Birçok ünlü Instagram sosyal medya platformu üzerinden diziyi oldukça beğendiklerine dair bir sürü paylaşımlarda bulundu.

Bu kadar çok sevilmesine ve geri dönüşler almasına rağmen dizi, yayın hayatına kasım ayının sonlarında son verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu