Güzellik ve Bakım

Yaz Kombin Önerileri

Yaz mevsimi yaklaşırken beraberinde yaz kombin önerileri arayışını getirmiştir. Bu yılın trend parçalarında eskiye dönüş yani vintage esintileri taşıyan parçalar rafları süsleyecek. Renk renk model model her beğeniye uygun ürünler ile muhteşem kombinler yapmanız mümkün.

Crop toplar modası başlamışken yazında bu moda devam edecektir. Crop toplar ile yüksek bel Jeanlar, etekler tercih edebilirsiniz. Salaş ve rahat giyinmeyi sevenler oversize tişörtleri elbise olarak kullanabilir. Yaz günlerinde şıklık arayanlar yüksek bel ve oversize keten pantolon tercih edebilir. Keten veya seçtiğiniz kumaşta pantolon üzerine büstiyer kullanarak oldukça şık görünebilirsiniz. Kot şort ve oversize beyaz bir gömlek tercihi ile ofis şıklığını yakalayabilirsiniz.

Kombin Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Kombin yaparken dikkat etmeniz gerekenler mevcuttur. Kişiden kişiye göre değişen dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Enine çizgili giysileri kilosu olan insanlar tercih etmemelidir. Boyuna çizgili ürünler kullanarak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz. Yüksek bel giysi tercihleri yaparken kalçanızı daha büyük gösterecek kıyafetler seçmemelisiniz. Boya uzun olmayan kişiler diz hizasında elbise tercihi yapmamalıdır. Kilosu boyuna oranla fazla olanlar  kabarık, tüllü, pullu kıyafet seçimlerinden uzak durmalıdır. Ayakkabı tercihlerinde kalın alt bacağa sahip olanlar yapışan çizme tercih etmemelidir. Onun yerine hafif bol ve koyu renk çizme tercihi bacağı olduğundan ince gösterecektir. Bacak boyunuzu kesecek yarım botlar yerine hafif topuklu bootie’ler tercih edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu