Hayata Dair

Youtuber Ruhi Çenet Kimdir? Ünlü Youtuber Hakkında Detaylı Bilgiler

Youtube Dünya’sının önemli isimlerinden bir tanesi olan ve yıllardır aktif bir şekilde abonelerine içerik üreten Ruhi Çenet bilindiği üzere büyük bir sosyal medya fenomeni. Instagram, Youtube, Twitter ve diğer sosyal medya uygulamalarının her birisinde aktif bir şekilde yer alan Ruhi Çenet aslen nerelidir? Ruhi Çenet kimdir? Bu başlıklar altında sizlere bilgi paylaşımı yapacağız.

Ruhi Çenet’in bilinen doğum tarihi 20 Ekim 1990’dur. Ruhi, Dünya’ya Aydın’da gelmiştir ve küçüklükten bu yana hem yazılıma hem sosyal medyaya büyük bir ilgi beslemiştir. Hindistan’ın önemli üniversitelerinden bir tanesinde yazılım mühendisliği öğrenimi görmüş olmuş Ruhi Çenet’in şu anda Youtube üzerinde 5.53 milyon abonesi bulunmaktadır.

Ruhi Çenet Kimdir?

Youtube’da Ruhi Çenet adlı kanal ile abonelerine ve izleyicilerine yeni içerikler paylaşmayı hedefleyen ve büyük bir Youtube kanalına sahip olan Ruhi Çenet, 20 Ekim 1990 tarihinde Aydın’da dünyaya gelmiştir. Çocukluğunu Aydın’da değil Manisa’da yaşamıştır ve çocukluğundan bu yana hem sosyal medyaya hem de yazılıma büyük bir ilgi beslemiştir. Dünya’yı keşfetme ve Dünya’yı gezme hedefi bulunan Ruhi’nin şu anda bir çok ülkeye gittiği ve bu ülkelerden izleyicilerine Youtube’dan video gönderdiği bilinmektedir.

Ruhi Çenet hakkında detaylı bilgiler.

Ruhi Çenet Evli Mi?

Ruhi Çenet, Youtube’a ilk olarak 2013 yılında Hindistan’da girmiştir ve bu serüveni kendisine yeni bir Dünya’yı aralamıştır. 2013 yılında hiç videosu bulunmayan Ruhi Çenet, kendi ilgi alanları hakkında videolar çekerek zamanla büyük bir popülariteye ulaşmıştır. Şu anda da Ruhi’nin Youtube kanalında bilinmeyen gerçeklere dayalı ve gizem  konularına dayalı bir çok video bulunmaktadır. 2013 yılından bu yana hız kesmeden sürekli abonelerine içerik üreten Ruhi’nin toplam Youtube takipçi sayısı 5.3 milyonun üzerindedir. Aynı zamanda ünlü Youtuber geçtiğimiz senelerde bir evlilik yapmıştır ve 2019 yılında Cansu Gizem Çenet ile evlenmiştir. Özel hayatı hakkında çok fazla detaylı bilgiye ulaşamayacağınız Ruhi Çenet hakkında tüm detaylı bilgileri sizinle paylaştık. Eğer Ruhi Çenet hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşır isek bu konu içerisinde yine sizlere ek bilgilerimizi sunacağız. Ruhi Çenet’i sosyal medya kanalları üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu